Strażacka Wigilia

Strażacka Wigilia

W sobotę 17 grudnia, w gronie członków Zespołu Ratowniczego oraz młodzieży z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych spotkaliśmy się w naszej remizie na uroczystej wigilii. Spotkanie otwarli dh Prezes oraz dh Naczelnik swoimi przemówieniami. Podsumowali oni ubiegający rok oraz podziękowali strażakom za dyspozycyjność oraz gotowość do niesienia pomocy o każdej porze dnia i nocy. Padły również słowa pochwały dla młodzieży oraz opiekunów za uczestniczenie w zbiórkach, wytrwałość oraz ich udział w życiu codziennym jednostki.

Po przemówieniach i złożeniu sobie życzeń, nadszedł czas na rozdanie prezentów. Oprócz drobnych upominków dla naszej młodzieży, na ich ręce przekazany został sprzęt który udało się pozyskać w ramach promesy na zakup sprzętu dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Następnie wręczono prezenty dla 4 naszych druhów. Otrzymali oni lekkie kurtki techniczne marki Scantex – chronimy strażaków , które będą dla nich uzupełnieniem 2- częściowych ubrań specjalnych.

Wigilię zwieńczyła wspólna kolacja oraz wspólne zdjęcie.

Artur Kuźnik Fotografia

Comments are closed