85/2022 Interwencja służb ratowniczych przy ul. Ruchu Oporu w Bojszowach Nowych

85/2022 Interwencja służb ratowniczych przy ul. Ruchu Oporu w Bojszowach Nowych

23.12.2022 roku, o godzinie 14:59 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia przy ul. Ruchu Oporu w Bojszowach Nowych. Ze zgłoszenia wynikało, że podczas naprawy samochód spadł na mężczyznę.
Do działań wyjechał zastęp Mercedes Atego.

Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Przed naszym przyjazdem zastępy z OSP Bojszowy Nowe wydobyły mężczyznę spod samochodu. U poszkodowanego doszło do zatrzymania krążenia. Wspólnie z przybyłymi na miejsce ratownikami medycznymi przystąpiliśmy do reanimacji. Na miejsce dodatkowo zadysponowano śmigłowiec LPR. Niestety pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować życia mężczyzny. Został stwierdzony zgon.

SiŚ:
– OSP Bojszowy Nowe (GBA, GBA),
– OSP Bojszowy (GBARt),
– JRG Tychy (GBA, SCRt),
– ZRM,
– LPR Ratownik 4,
– Patrol Policji z KPP w Bieruniu.

Comments are closed