61, 62/2022 Zalane posesje przy ul. Dąbrowskiej w Bojszowach

61, 62/2022 Zalane posesje przy ul. Dąbrowskiej w Bojszowach

22.08.2022r. o godz. 4:15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zalanej posesji przy ul. Dąbrowskiej w Bojszowach. Do działań wyjechał zastęp Renault Midlum. Po dojeździe na miejsce zdarzenie potwierdziło się.

W wyniku intensywnych opadów deszczu ubiegłej nocy doszło do zalania piwnicy domu jednorodzinnego oraz posesji. Działania strażaków polegały na odpompowaniu zalegającej wody do pobliskiego zbiornika wody deszczowej. Do działań strażacy użyli motopompy pływającej oraz motopompy szlamowej.

W trakcie prowadzonych działań otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie. W sąsiednim budynku również doszło do zalania piwnicy. Strażacy odpompowali wodę również motopompą pływającą.

Działania przy obu zdarzeniach zakończyły się po godzinie 7.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA)

Comments are closed