83-86/2021 Usuwanie skutków intensywnych opadów deszczu w Imielinie i Lędzinach

83-86/2021 Usuwanie skutków intensywnych opadów deszczu w Imielinie i Lędzinach

31.08.2021 roku, o godzinie 15:55, zastęp Mercedes Atego został zadysponowany do usuwania skutków lokalnych podtopień na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsc zdarzeń oraz odpompowaniu wody z zalanych piwnic, a także posesji.
Zastęp interweniował:
1) Imielin, ul. Imielińska – zalana posesja,
2) Imielin, ul. Wspólna – zalana piwnica,
3) Lędziny, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego – zalana posesja.

O godzinie 18:00, drugi zastęp Renault Midlum został zadysponowany do zalanych posesji przy ul. Goławieckiej w Lędzinach. Na miejscu działania prowadziły również zastępy z OSP Lędziny i OSP Bojszowy Nowe.

Comments are closed