Korona Powiatu zdobyta po raz drugi

Korona Powiatu zdobyta po raz drugi

Dzisiaj nasi druhowie zdobyli Koronę Powiatu po raz drugi! Tym razem było nas aż 15. Tak liczną grupą pokonaliśmy trasę III edycji Korony Powiatu, imprezy organizowanej przez Starostwo powiatu bieruńsko – lędzińskiego. Celem imprezy jest pokonanie 4 wzniesień w powiecie: Smutna Góra w Chełmie Śląskim, Kopiec Wolności w Imielinie, Klemensowa Góra w Lędzinach i góra Chełmeczki w Bieruniu Starym. Trasę można pokonać w cztery niedziele, nasi druhowie pokonali ją w jeden dzień w niecałe 2,5 godziny. Całość trasy to ok 43 km. Pogoda jak i humory dopisywały przez cały czas jazdy, mamy nadzieję że w kolejnej edycji weźmiemy udział jeszcze liczniej. Jest to kolejny sposób na spędzenie wspólnie czasu nie tylko na ćwiczeniach czy akcjach, ale w czasie wolnym, a przy okazji można podszlifować swoją formę i dobrze się bawić.

Comments are closed