31/2022 Pożar garażu przy ul. Chmielnej

31/2022 Pożar garażu przy ul. Chmielnej

25.06.2022 roku o godz. 17:44 zostaliśmy zadysponowani do pożaru garażu przy ul. Chmielnej w Bojszowach. Do działań wyjechał zastęp Mercedes Atego oraz zastęp Renault Midlum. Po dojeździe na miejsce zdarzenie potwierdziło się.

Pożarem objęty był drewniany garaż oraz sąsiadujący z nim garaż blaszany. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody: jednego w natarciu, drugiego w obronie sąsiadujących zabudowań. Po opanowaniu pożaru strażacy wynieśli na zewnątrz zawartość garażu, przelali pogorzelisko oraz sprawdzili obszar pożaru i sąsiadujące zabudowania za pomocą kamery termowizyjnej.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA, GBA),
– JRG Tychy (GBA, GCBA),
– KPP Bieruń.

Comments are closed