Pracowita niedziela

Pracowita niedziela

Wczorajszy dzień był dla nas wyjątkowo pracowity. Oprócz porannego zabezpieczenia na torze FCA Poland i wieczornych działań w Woli, wzięliśmy udział w zbiórkach na rzecz Ukrainy 🇵🇱🇺🇦.

Między 15:00 a 17:00 razem ze Stowarzyszenie Dobro Bez Granic oraz Centrum Usług Społecznych w Bojszowach oraz wszystkimi jednostkami OSP z Gmina Bojszowy zbieraliśmy dary na rzecz potrzebujących rodzin z Ukrainy. Wszystkie przyniesione przez Was rzeczy na bieżąco transportowaliśmy do punktu zbiorczego w remizie OSP Bojszowy Nowe. Kolejne terminy zbiórek to środa (02.03) oraz sobota (05.03) również w godzinach 15 – 17.

Druga akcja, w której wzięliśmy udział to pomoc dla naszych kolegów strażaków 🚒 z Ukrainy, którzy w tym ciężkim czasie i w warunkach wojny dalej wykonują swoją służbę pożarniczą. Nasza jednostka przekazała na ten cel m.in. mundury bojowe, kominiarki, odcinki wężowe oraz hełmy strażackie

Comments are closed