Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

W ubiegłą niedzielę w naszej jednostce odbył się egzamin kończący kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, w którym przez ostatnie tygodnie uczestniczyli nasi druhowie.

Kurs prowadzony był w formie hybrydowej – zajęcia teoretyczne online oraz ćwiczenia praktyczne na terenie naszej jednostki. Kursantów do egzaminu przygotowała ekipa Dudus-Med, która jak zwykle zadbała o realizm ćwiczeń oraz profesjonalne i rzetelne przygotowanie przyszłych ratowników. Egzamin zaliczyło 100% kursantów, w tym 6 naszych druhów – 4 nowych ratowników oraz 2 w formie recertyfikacji. Jest do kolejny krok do celu, jakim jest ukończenie tego kursu przez wszystkich naszych strażaków, którzy wyjeżdżają do działań ratowniczo – gaśniczych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy, aby jak najrzadziej przyszło im korzystać z nabytej wiedzy.

Comments are closed