Zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

W ubiegły piątek 26.11.2021 roku, w naszej remizie odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Była to pierwsza zbiórka po dłuższej przerwie spowodowanej zarówno kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią, a także trwającym remontem naszej remizy. Odwiedziły nas zarówno osoby, które zdeklarowały chęć przystąpienia do naszych MDP podczas dni otwartych ale też Ci, którzy już wcześniej uczęszczali na zbiórki.
Po części organizacyjnej strażacy omówili główny temat spotkania jakim było przybliżenie specyfikacji oraz wyposażenia naszych samochodów bojowych.
Na koniec zbiórki strażacy rozdali wszystkim uczestnikom odblaski – opaski na rękę oraz zawieszki na plecaki. W ten sposób chcemy promować świadomość u młodych ludzi jak ważne jest aby być widocznym na drogach, szczególnie w okresie zimowym.
Niebawem kolejna zbiórka, a my już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych. Szczegóły jak zwykle na naszym profilu.

#nośodblaski
#swiecprzykladem
Prewencja Społeczna Państwowej Straży Pożarnej

Comments are closed