RESCUE DAYS.PL

RESCUE DAYS.PL

W dniach 17-18 września 2021 roku, dwóch druhów z naszej jednostki, Naczelnik dh Karol Lysko oraz Starszy Strażak dh Piotr Lizurej brali udział w warsztatach ratowniczych Rescue Days.PL Skwierzyna 2021. W ciągu dwóch dni ratowniczych zmagań strażacy z całego kraju stanęli naprzeciw kilku trudnych scenariuszy, a podczas ich realizacji mogli wypracowywać wspólne rozwiązania problemów, z którymi spotykają się na co dzień podczas prowadzonych działań ratowniczych.
W wydarzeniu brało udział około 300 strażaków z Polski i za granicy. Warsztaty były prowadzone przez międzynarodową grupę instruktorów firmy WEBER RESCUE SYSTEMS.
Doświadczenie i wiedza zdobyta podczas tego wydarzenia zostanie przekazane strażakom w trakcie szkoleń wewnętrznych oraz ćwiczeń ratowniczych organizowanych przez naszą jednostkę.

Zdjęcia:
Ochotnicza Straż Pożarna Bojszowy
OSP Biskupice
Ochotnicza Straż Pożarna Rusocice
112 Polkowice

Comments are closed