64-66/2021 Zabezpieczanie operacyjne miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego

64-66/2021 Zabezpieczanie operacyjne miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego

09.08.2021 roku, od godziny 18:04 zastęp Mercedes Atego pełnił dyżur zabezpieczenia operacyjnego miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach.
Podczas dyżuru byliśmy dysponowani dwukrotnie.

1) O godzinie 18:26 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Jaśkowicką do zalanej posesji. Po dojechaniu na miejsce zgłoszenie potwierdziło się. Doszło do zalania parkingu podziemnego. Z uwagi na brak dostępu do parkingu, miejsce zostało przekazane zarządcy budynku.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA)

2) O godzinie 19:44 zostaliśmy zadysponowani do wyczuwalnego zapachu gazu w jednym z mieszkań przy ul. Ejsmonda. Strażacy wraz z pracownikami pogotowia gazowego sprawdzili mieszkanie. Nie stwierdzono zagrożenia.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),
– OSP Lędziny (GBA),
– JRG Tychy (SCRt),
– Pogotowie gazowe.

Dyżur zakończyliśmy o godzinie 23:38

Comments are closed