32-33/2021 Wieczorna interwencja straży pożarnej

32-33/2021 Wieczorna interwencja straży pożarnej

24.05.2021 roku, o godzinie 20:33 zostaliśmy zadysponowani do pożaru w rejonie ul. Bijasowickiej w Jedlinie. Do zdarzenia wyjechał zastęp Mercedes Atego. Drugi zastęp pozostał w jednostce w gotowości do wyjazdu.
Po dojeździe na miejsce okazało się, że pożar ma miejsce przy ul. Bijasowickiej w Bieruniu.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz zbudowaniu linii gaśniczej w natarciu na źródło ognia.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA).

Po zakończonych działaniach przy ul. Bijasowickiej zastęp został przedysponowany do kolejnego pożaru tym razem w rejonie ul. Potokowej w Bieruniu. Po dojeździe na miejsce nie stwierdzono żadnego zagrożenia. Dodatkowo skontrolowano rejon przy ul. Turystycznej oraz ul. Gościnnej, a także w rejonie wału kolejowego. Zdarzenie zakwalifikowano jako alarm fałszywy.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA).

Comments are closed