112/2019 Interwencja służb ratunkowych przy ul. Dworzysko

112/2019 Interwencja służb ratunkowych przy ul. Dworzysko

09.11.2019 roku, o godzinie 18:15 zostaliśmy zadysponowani na ul. Dworzysko w Bojszowach. Z zgłoszenia wynikało, że w jednym z domów jednorodzinnych znajduje się osoba, która pilnie potrzebuje pomocy medycznej.
Do zdarzenia udaliśmy się zastępem Mercedes Atego.
Po dojeździe pod wskazany adres i rozpoznaniu sytuacji, okazało się, że osoba zgłaszająca nie potrzebuje pomocy medycznej. Dodatkowo strażacy przeszukali budynek oraz teren posesji, jednak nie znaleziono żadnej poszkodowanej osoby. Mężczyzna został przekazany patrolowi policji, a interwencja została zakwalifikowana jako fałszywy alarm.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),
– JRG Tychy (GBA),
– ZRM,
– Patrol Policji z KPP w Bieruniu.
______________________________________
Zdjęcie podglądowe / OSP Bojszowy

Comments are closed