Zawody sportowo – pożarnicze Bieruń Nowy

Zawody sportowo – pożarnicze Bieruń Nowy

W ubiegłą sobotę, 8 czerwca, na boisku w Bieruniu Nowy odbyły się powiatowe oraz gminne zawody sportowo pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu bieruńsko – lędzińskiego. W zmaganiach uczestniczyło 17 drużyn z ośmiu jednostek Powiatu. Najliczniejszą reprezentację miała nasza jednostka, wystartowaliśmy w każdej grupie. Również OSP Bojszowy Nowe wystawiło komplet drużyn. Zmagania polegały na pokonaniu sztafety pożarniczej 7×50 oraz wykonaniu zadania bojowego. Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze:
Grupa C1-dziewczęta
I Bojszowy Nowe
II Bojszowy
III Lędziny

Grupa C-kobiety
I Bojszowy Nowe
II Bojszowy

Grupa A1-chłopcy
I Bojszowy
II Bojszowy Nowe
III Lędziny
IV Czarnuchowice

Grupa A-seniorzy
I Bojszowy Nowe
II Bieruń Nowy
III Imielin
IV Lędziny
V Bojszowy
VI Czarnuchowice
VII Świerczyniec
VIII Międzyrzecze

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze:
Grupa C1-dziewczęta
I Bojszowy Nowe
II Bojszowy

Grupa C-kobiety
I Bojszowy Nowe
II Bojszowy

Grupa A1-chłopcy
I Bojszowy
II Bojszowy Nowe

Grupa A-seniorzy
I Bojszowy Nowe
II Bojszowy
III Świerczyniec
IV Międzyrzecze

Comments are closed