Korona Powiatu zdobyta

Korona Powiatu zdobyta

Korona Powiatu zdobyta! Dzisiaj nasi druhowie Lysko Kazimierz, Lizurej Jacek, Piekorz Marcin, Czarnynoga Marcin, Janosz Krzysztof, Jaskólski Kacper oraz Janosz Aleksander pokonali trasę II edycji Korony Powiatu, imprezy organizowanej przez Starostwo powiatu bieruńsko – lędzińskiego. Celem imprezy jest pokonanie 4 wzniesień w powiecie: Smutna Góra w Chełmie Śląskim, Kopiec Wolności w Imielinie, Klemensowa Góra w Lędzinach i  Chełmeczki w Bieruniu Starym. Trasę można pokonać w cztery niedziele lipca i sierpnia, nasi druhowie pokonali ją w jeden dzień w niecałe 3 godziny. Trasa przebiegała spokojnie, jednak nie brakowało przygód. Jeden z uczestników złapał gumę, ale szybko udało się opanować sytuację i ukończyć przejazd. Całość trasy to niespełna 43 km. W wyjeździe początkowo miało brać udział 14 druhów, jednak z różnych przyczyn liczba zmalała do 7. Nieobecni zapowiedzieli że pokonają trasę w innym terminie.

 

Comments are closed