12/2024 Interwencja służb ratowniczych przy ul. Starowiejskiej w Bojszowach

12/2024 Interwencja służb ratowniczych przy ul. Starowiejskiej w Bojszowach

12.02.2024 roku, o godzinie 12:17 zostaliśmy zadysponowani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w rejonie ul. Gościnnej i Starowiejskiej w Bojszowach. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło o upadku z wysokości. Do działań wyjechał zastęp Mercedes Atego.

Po dojeździe na miejsce, zgłoszenie potwierdziło się. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wsparciu działań ratowników medycznych LPR. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala w Katowicach-Ochojcu.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBARt),
– JRG Tychy (GCBARt),
– LPR Ratownik 4,
– ZRM,
– Patrol Policji z KPP w Bieruniu.

Comments are closed