RescueDays.PL 2022

RescueDays.PL 2022

W dniach 19-20 sierpnia, trójka naszych druhów uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach z zakresu ratownictwa technicznego Rescue Days.PL Poznań 2022.

Podczas dwudniowych zmagań prowadzonych przez instruktorów WEBER RESCUE SYSTEMS z całej Europy, mieliśmy możliwość poznania i przećwiczenia wielu technik ratowniczych wykorzystywanych w ratownictwie technicznym. Przetestowaliśmy również najnowocześniejsze narzędzia firmy WEBER RESCUE SYSTEMS, a także elektronarzędzia dostarczone przez firmę Milwaukee Tool.

Tak jak podczas ubiegłorocznej edycji imprezy, w której również uczestniczyliśmy, poziom organizacji oraz profesjonalizm stał na najwyższym światowym poziomie. Wiedza, którą nabyliśmy i którą przekażemy pozostałym druhom z naszej jednostki wpłynie znacząco na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Gmina Bojszowy

📷OSP Bojszowy, Ochotnicza Straż Pożarna Rusocice, 112 Polkowice
WEBER RESCUE Polska
Rosenbauer Group

Comments are closed