36/2022 Zdarzenie drogowe przy ul. Wolskiej

36/2022 Zdarzenie drogowe przy ul. Wolskiej

27.06.2022 roku, o godzinie 17:01 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego przy ul. Wolskiej w Jedlinie. Do działań wyjechał zastęp Renault Midlum. Po dojeździe na miejsce zgłoszenie potwierdziło się.
Doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych marki Audi i Porsche. W wyniku zderzenia Audi wypadło z drogi i zjechało z kilkumetrowej skarpy.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, a także udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobą poszkodowanym.
Na czas działań ratunkowych droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),
– OSP Bieruń Nowy (GBARt),
– JRG Tychy (GCBA, SCRt),
– ZRM,
– Patrol Policji z KPP w Bieruniu.

Comments are closed