Dni Otwarte OSP Bojszowy

Dni Otwarte OSP Bojszowy

14.11.2021 roku, w naszej remizie odbył się I Dzień Otwarty OSP w Bojszowach. Punktualnie o godzinie 13:00 do naszej jednostki zaczęli przybywać mieszkańcy naszej miejscowości, naszego powiatu, a nawet goście z odległych miejscowości w Polsce (m.in z Zielonej Góry).
Był to dzień szczególny, w którym nasi druhowie byli do Waszej dyspozycji. Zaprezentowaliśmy nasze wozy bojowe, sprzęt ratowniczy, wyposażenie indywidualne każdego strażaka, a także budynek remizy po kilkuletnim remoncie. Było wiele pytań o naszą codzienną służbę i o najciekawsze, najbardziej wymagające akcje ratownicze. Były gry, zabawy, ale też duży wysiłek podczas warsztatów z udzielania pierwszej pomocy.
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Bojszowach pragnie podziękować wszystkim druhom zaangażowanym w organizację tego szczególnego dnia, ekipie Dudus-Med za pomoc i czynny udział w warsztatach ratownictwa medycznego, dh Artur Kuźnik Fotografia za relację fotograficzną, a przede wszystkim Wam wszystkim, zarówno młodzieży jak i dorosłym, którzy nas wczoraj odwiedziliście. Bez was ten dzień nie miałby sensu. Jesteśmy podbudowani zainteresowaniem jakie wykazaliście i daje nam to motywację do tego, abyśmy razem stworzyli z tego dnia imprezę cykliczną. A młodzieży, która wykazała chęć wstąpienia w nasze szeregi życzymy wytrwałości i widzimy się z wami na najbliższej zbiórce MDP 🙂

Comments are closed