Piknik Rodzinny w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim

Piknik Rodzinny w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim

21.08.2021 roku, o godzinie 17:00 zastęp z naszej jednostki wziął udział w „Pikniku Rodzinnym w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim”, który odbył się na terenie boiska Polonia Międzyrzecze.
Strażacy przeprowadzili pokaz oraz szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci, a także ich opiekunów. W tym celu wykorzystano zestaw fantomów Little Family QCPR, które znajdują się na wyposażeniu naszej jednostki. Dodatkowo zaprezentowano sprzęt ratowniczo-gaśniczy i wyposażenie znajdujący się na samochodzie Renault Midlum.
Jest nam niezmiernie miło, widząc tak duże zainteresowanie tematem udzielania pierwszej pomocy wśród młodzieży. Serdecznie dziękujemy organizatorowi Stowarzyszenie Dobro Bez Granic za zaproszenie i cieszymy się, że możemy przekazywać naszą wiedzę młodemu pokoleniu.

Comments are closed