35-37/2021 Zabezpieczanie operacyjne miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego

35-37/2021 Zabezpieczanie operacyjne miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego

01.06.2021 roku, od godziny 9:00 zastęp Mercedes Atego pełnił dyżur zabezpieczenia operacyjnego miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach.
Podczas dyżuru byliśmy dysponowani dwukrotnie.

1) O godzinie 12:50 zostaliśmy zadysponowani do Imielina przy ul. Rubinowej. W tym miejscu miał się znajdować daniel z zaplątaną siatką w porożu. Strażacy razem z przedstawicielem Urzędu Miasta Imielin przeszukali okoliczne łąki oraz ulice. Niestety nie znaleziono zwierzaka.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),

2) O godzinie 13:55 zostaliśmy zadysponowani do uwięzionego kota w rynnie przy ul. Elfów w Tychach. Strażacy razem z administratorem budynku przeszukali wskazaną rynnę, a także okoliczne studzienki deszczowe, jednak nie znaleziono kociaka.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA).

Dyżur zakończyliśmy o godzinie 15:14.

Comments are closed