Msza święta w intencji strażaków OSP Bojszowy

Msza święta w intencji strażaków OSP Bojszowy

03.05.2021 roku w kościele p.w. Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela w Bojszowach odbyła się msza święta w intencji strażaków, członków MDP, wspierających i honorowych oraz zmarłych strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Bojszowach, którzy odeszli na wieczną wartę do Boga.

Przed mszą świętą odbyła się zbiórka przy odnowiony pomniku Świętego Floriana, który znajduje się przy ul. Gaikowej w Bojszowach. Odrestaurowany pomnik został poświęcony, a także ku czci pamięci zmarłych strażaków, złożono kwiaty oraz zapalono znicze.
Przy pracach remontowych uczestniczyli strażacy z naszej jednostki.

Po mszy świętej, delegacja naszej jednostki zapaliła znicze przy grobach zmarłych strażaków OSP Bojszowy.

Comments are closed