95-lecie OSP Bojszowy

95-lecie OSP Bojszowy

Z okazji jubileuszu 95-lecia istnienia Ochotnicza Straż Pożarna Bojszowy, do wszystkich druhów kierujemy wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie oraz zapisanie pięknych kart w historii naszej jednostki.

Dziękujemy za niezmienną wierność służbie strażaka, dawanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom, twórcze współdziałanie, pasję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Wasza i nasza sumienna praca, działalność społeczna, bezinteresowna troska o drugiego człowieka, jego życie, zdrowie i dorobek sprawiają, że cieszymy się w naszym społeczeństwie niesłabnącym zaufaniem, szacunkiem i uznaniem.

Niech Święty Florian otacza Nas swoją opieką, a pełniona służba będzie źródłem satysfakcji i powodem do dumy. Życzymy zawsze szczęśliwych powrotów z akcji a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z tej okazji powstał plakat, na którym można zobaczyć najważniejsze wydarzenia z ostatnich 95 lat istnienia Naszej jednostki.

Comments are closed