99/2020 Zdarzenie drogowe przy ul. Gościnnej w Bojszowach

99/2020 Zdarzenie drogowe przy ul. Gościnnej w Bojszowach

06.12.2020 roku, o godzinie 19:42 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych przy ul. Gościnnej (DW 931) w Bojszowach. Do akcji wyjechał zastęp Mercedes Atego.
Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Audi i Skoda.
W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana przez ratowników medycznych do szpitala.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz oświetleniu miejsca zdarzenia.
Na czas działań ruch drogowy przy ul. Gościnnej odbywał się wahadłowo.
Nasz zastęp zakończył działania o godzinie 23:33.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),
– OSP Bojszowy Nowe (GBA),
– JRG Tychy (GBA, SCRt),
– Patrol Policji z KPP w Bieruniu,
– ZRM.

Comments are closed