97/2020 Zdarzenie drogowe przy DW 931 w Jankowicach

97/2020 Zdarzenie drogowe przy DW 931 w Jankowicach

03.12.2020 roku, o godzinie 10:45 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego przy ul. Żubrów (DW 931) w Międzyrzeczu. Z zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz pojazdu ciężarowego. Do akcji wyjechał zastęp Mercedes Atego.
Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Do zdarzenia doszło na terenie Jankowic (pow. pszczyński). Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach.
Na czas działań droga została całkowicie zablokowana.
Ze względu na brak osób poszkodowanych, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

SiŚ:
– OSP Międzyrzecze (GLM),
– OSP Bojszowy Nowe (GBA),
– OSP Bojszowy (GBA),
– JRG Pszczyna (GBA, SLRt),
– Patrole Policji z KPP w Bieruniu,
– ZRM.

Comments are closed