91/2020 Pochylony samochód ciężarowy w Jedlinie

91/2020 Pochylony samochód ciężarowy w Jedlinie

W niedzielę, 08.11.2020 roku o godzinie 23:42, zostaliśmy zadysponowani do samochodu ciężarowego, który utkną na skrzyżowaniu ul. Skromnej i Nasypowej w Jedlinie. Do zdarzenia wyjechał zastęp Mercedes Atego.
Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Podczas wyjazdu samochodu ciężarowego z ul. Nasypowej, naczepa pochyliła się nad przydrożnym rowem i zawisła. W wyniku tego zdarzenia, droga została całkowicie zablokowana. Zdarzeniu towarzyszyła gęsta mgła, która ograniczała widoczność.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do momentu wyciągnięcia i ustabilizowania naczepy.
W działaniach pomogli lokalni mieszkańcy, którzy przy użyciu koparki oraz traktora uwolnili naczepę samochodu ciężarowego.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),
– Patrol Policji z KPP w Bieruniu.

Comments are closed