Przekazanie sprzętu pozyskanego z Funduszu Sprawiedliwości.

Przekazanie sprzętu pozyskanego z Funduszu Sprawiedliwości.

Dzisiaj 02.01.2020 roku w remizie OSP Bojszowy odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu, który udało się pozyskać z Funduszu Sprawiedliwości w 2019 roku z ponad 51000 zł.
W spotkaniu wzięli udział: Komendant KM PSP w Tychach st. bryg. Piotr Szojda, Zastępca Komendanta KM PSP w Tychach st. kpt. Sebastian Łukowicz, Marcin Kosma – Radny powiatu bieruńsko-lędzińskiego, Wójt Gminy Bojszowy Adam Duczmal oraz strażacy i przedstawiciele naszej jednostki.

Dzięki pozyskanym środkom udało się zakupić:
– Kamerę termowizyjną BULLARD T4 MAX,
– Zestaw hydrauliczny do wyważania drzwi i cięcia LUKAS,
– 2 kpl. 3-częściowych ubrań specjalnych BALLYCLARE XENON PL.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobą zaangażowanym w realizację tego ważnego zadania dla naszej jednostki. W/w sprzęt przyczyni się do poprawy poziomu gotowości bojowej, a także komfortu i bezpieczeństwa naszych strażaków.

Comments are closed