60-61/2019 Zabezpieczanie miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego

60-61/2019 Zabezpieczanie miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego

Wczoraj 10.05.2019 r. o godzinie 18:30, zastęp Renault Midlum wracający z ćwiczeń w komorze dymowej, które odbyły się w KM PSP w Bielsku-Białej, został zadysponowany do zabezpieczenia rejonu operacyjnego miasta Tychy i powiatu bieruńsko-lędzińskiego w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach.
W tym czasie zastępy z JRG Tychy brały udział przy wypadku samochodu ciężarowego na trasie DK 1 w Tychach.
W zabezpieczaniu brał udział również zastęp z OSP Bieruń Stary.

O godzinie 20:12 zostaliśmy zadysponowani do zadymienia w budynku wielorodzinnym przy ul. Tołstoja w Tychach. Po dojeździe na miejsce, zgłoszenie potwierdziło się. Przyczyną zadymienia okazała się przypalona potrawa. Strażacy przewietrzyli mieszkanie, a następnie wrócili do KM PSP Tychy.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA),
– JRG Tychy (GCBARt, SD-37),
– OSP Bieruń Stary (GCBA).

Dyżur pełniliśmy do godziny 23:35.

Fot./ OSP Bojszowy, OSP Bieruń Stary.

Comments are closed