7/2019 Zdarzenie drogowe na Jedlińskiej w Bojszowach

7/2019 Zdarzenie drogowe na Jedlińskiej w Bojszowach

26.01.2019 o godzinie 20:05 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w przydrożny słup w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Jedlińskiej w Bojszowach. Do działań udaliśmy się dwoma zastępami Mercedes Atego i Renault Midlum.
Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu sytuacji, zgłoszenie potwierdziło się. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, mężczyzna kierujący samochodem marki Opel.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) osobie poszkodowanej, odłączeniu akumulatora oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych
z rozbitego pojazdu.
Na czas działań, droga została zablokowana w obu kierunkach.

SiŚ:
– OSP Bojszowy (GBA, GBA),
– JRG Tychy (GBA, SCRt),
– ZRM,
– Patrol policji z KPP w Bieruniu

Comments are closed