Dzień Dziecka 2018

Dzień Dziecka 2018

W niedzielę 3.06.2018r. przy naszej remizie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, m.in. : przejażdżka wozami strażackimi, pokaz sprzętu ratownictwa technicznego oraz Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Tego dnia odwiedziła nas również zaprzyjaźniona jednostka OSP Bojszowy Nowe, która zaprezentowała swój wóz bojowy GBA 2,5/16 Renault Midliner.

Cały festyn odbył się w bajkowej atmosferze przepełnionej wieloma postaciami z bajek i filmów.                           Druhowie naszej jednostki zapewnili małym pociechą wiele zabaw, gier, a także konkursów  z ciekawymi nagrodami. Nie zabrakło również malowania buziek i modelowanych balonów. W czasie festynu dzieci mogły bez ograniczeń delektować się lodami,watą cukrową i popcornem.

Cieszymy się z tak dużej frekwencji oraz zainteresowania naszym festynem, mimo prognozowanej złej pogody, która na szczęście się nie sprawdziła.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym osobom, Wójtowi Gminy Bojszowy Panu Henrykowi Utracie, a także sponsorom, m.in: Panu Michałowi Ścierskiemu, za użyczenie pojazdu na pokaz ratownictwa technicznego oraz Delikatesom Centrum, za przekazanie słodyczy i napoi.

Zdjęcia wykonał druh Artur Kuźnik.

Comments are closed