Dzień Dziecka 2017

Dzień Dziecka 2017

W niedzielę 4.06.2017 przy naszej remizie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu dzieci wraz ze swoimi opiekunami mogły przejechać się wozami strażackimi, m.in. naszym nowym nabytkiem, którym jest samochód GBA 2,5/16 Renault Midlum pozyskany z KM PSP Tychy.
W tym dniu organizowany był również pokaz z ratownictwa medycznego pod patronatem DUDUS-MED Duda Tomasz, odbył się, także pokaz sprzętu oraz umiejętności grupy T.B.R.S. (AIRSOFT), gry i zabawy dla dzieci pod opieką nauczycielek z Szkoły Podstawowej w Bojszowach.
Tego dnia odwiedziła nas również zaprzyjaźniona jednostka OSP Orzesze, która zaprezentowała swój wóz bojowy GCBA 5/32 Scania.
Strażacy z naszej jednostki przygotowali pokaz w jaki sposób skutecznie ugasić płonący olej kuchenny oraz pożar samochodu osobowego.
W organizacji tego dnia bardzo pomogli nam sponsorzy: MASPEX, Texas Saloon, Delikatesy Centrum, Karczma Dworska, DUDUS-MED Duda Tomasz, Pomoc drogowa Michał Ścierski, DJ ANOK, grupa T.B.R.S. (AIRSOFT), Wilant 2 Grzegorz Wilczek oraz Wójt Gminy Bojszowy.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym osobom, a także Wojtkowi Kapias za użyczenie i prezentację zabytkowych pojazdów.
Cieszymy się, że w tym roku była bardzo duża frekwencja oraz zainteresowanie naszym festynem.

Comments are closed