8/2017 Wypadek na skrzyżowaniu ul. Gościnnej i Gaikowej

8/2017 Wypadek na skrzyżowaniu ul. Gościnnej i Gaikowej

Dzisiaj o godzinie 17:20 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Gościnna i Gaikowa w Bojszowach. Do zdarzenia udaliśmy się dwoma zastępami GBA 2,5/24 Mercedes Atego i GBA 2,5/16 Star 244.
Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu sytuacji okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Daewoo Matiz oraz Mercedes.
Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobą poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.
W wyniku wypadku poszkodowane zostały 2 osoby (kierowca Matiza oraz dziecko z Mercedesa), które zostały zabrane do szpitala.
W działaniach również brały udział 2 zastępy z JRG Tychy (GBA, SCRt), 2 ZRM oraz patrol policji z KPP w Bieruniu.

Comments are closed